hofner

Karl Höfner GmbH & Co. KG to firma założona przez wirtuoza skrzypiec Karla Höfnera. Historia marki sięga roku 1887. Przez lata funkcjonowania na rynku producent dorobił się renomy i popularności, a firma znana jest na całym świecie z lutniczych instrumentów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Modele Höfnera cechują się dopasowaniem do różnorodnych brzmień oraz poziomów zaawansowania artystów. Doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku początkujących muzyków, stojących na starcie swej nauki, jak i zaawansowanych mistrzów instrumentu znanych na całym globie.

yamaha

Yamaha to producent, który na dobrą opinię użytkowników zasłużył sobie wieloletnim doświadczeniem i jakością wykonywanych produktów. Celem firmy jest ciągłe poszerzanie horyzontów artystów na całym świecie, doskonalenia ich brzmień i otwierania ich oczu na nowe muzyczne możliwości. Dzięki wysoko postawionej poprzeczce Yamaha nieustannie pozostaje w czołówce producentów instrumentów muzycznych, będąc rozpoznawalną i cenioną marką w opinii największych wirtuozów. Producent ma na względzie dobro swoich konsumentów, liczy się z ich oczekiwaniami i potrzebami. Wieloletnie badania i poszukiwania nowoczesnych rozwiązań zagwarantowały mu pewną pozycję na rynku muzycznym.

Verona_Violin

Verona Violin to producent instrumentów z niższej półki cenowej przeznaczonych zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych zaawansowanych. Jednak zależność ta nie powinna zmylić muzyków stających przed wyborem kupna instrumentu. Każdy model wykonany jest z pełną precyzją i z wysokiej jakości materiałów. Verona Violin to lider pod względem wartości brzmieniowej instrumentów smyczkowych, co w połączeniu z przystępną ceną dało producentowi stuprocentową gwarancję powodzenia. Modele VV brzmią czysto i głęboko, zaskakuje także ich elegancki design i dostosowanie do potrzeb artystów o różnorodnych gustach muzycznych.

Symfonica produkty tej firmy to dla wielu muzyków zmaterializowanie wszelkich potrzeb i oczekiwań, jakie żywią wobec swojego instrumentu. Skrzypce Symfonica to modele wykonane z pełną pasją do muzyki. Każdy, nawet najdrobniejszy element dopracowany jest precyzyjnie, z troską o dobro i zadowolenie użytkowników. Gra na modelach tego producenta to wygodna forma odzwierciedlenia wszelkich pragnień i emocji, jakie artysta chce wyrazić poprzez swoją muzykę. Wykwalifikowani lutnicy to pasjonaci smyczkowych brzmień, co w połączeniu z wysoką jakością wykorzystywanych materiałów daje konsumentowi pełne przekonanie o wysokiej wartości kupowanego produktu.

Jerzy Burban to lutnik z Wrocławia, który dzięki zamiłowaniu do muzyki i wieloletniemu doświadczeniu odpowiedzialny jest za tworzenie instrumentów unikalnych i dopasowanych do potrzeb różniących się od siebie muzyków. Odważne połączenie lakieru z naturalnych żywic własnej receptury oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów produkcji, przyczyniły się do powstania wielu cenionych modeli o wspaniałym wyglądzie, gwarancji długiej żywotności drewna, a także cudownym, głębokim brzmieniu. Całość prezentuje się elegancko, przykuwając oko nawet najbardziej wymagającego artysty. Jednak to właśnie pierwsze nuty odegrane na instrumentach Burbana są reklamą samą w sobie.

 

Producenci instrumentów smyczkowych

Post navigation